SP-MINI86MH
Médiacsatlakozó panel
Gyártó Voylink
Termék cikkszám:  SPMINI86MH
HDMI Port (2.0), Plug&Play, Bluetooth,USB töltő port, 4K UHD
Termék elérhetősége:
2-3 hét
Főbb műszaki jellemzők:
  • Kompakt külső 86 mm x 86 mm-es panellal, rögzíthető BS szabványú/EU szabványú/86-os szabványú hátsó doboz, amely elérhető szálcsiszolt fémből vagy edzett üvegből
  • Edzett üveg elérhető 5 színben: szürke, fehér, ezüst, fekete és pezsgő.
  • HDMI 2.0 port támogatással saját video, film, kép nézhető a szoba televízióképernyőjén
  • 4K UHD támogatás (2160P)
  • Falra vagy bútorra is telepíthető.
  • Gyors töltés támogatás akár iPad esetében is
  • 1080P full HD támogatás
Méretek és telepítés:
  • Külső méret: 86mm x 86mm
  • Belső méret: 64mm x 58mm x 45mm (L x W x D)