SP-MINI86M
Médiacsatlakozó panel
Gyártó Voylink
Termék cikkszám:  MJMINI
HDMI Port (1.4), Plug&Play, Bluetooth,USB töltő port
Termék elérhetősége:
2-3 hét
Főbb műszaki jellemzők:
  • Kompakt külső 86 mm x 86 mm-es panellal, rögzíthető BS szabványú/EU szabványú/86-os szabványú hátsó doboz.
  • Akár 1080P full HD támogatás
  • Falra vagy bútorra is telepíthető.
  • Gyors töltés támogatás akár iPad esetében is
Méretek és telepítés:
  • Külső méret: 86mm x 86mm
  • Belső méret: 64mm x 58mm x 45mm (L x W x D)